PůjčkaJinak | CZ


Pobočka:
Ostrava, 702 00
Praha, 110 00
Česká republika

INFOLINKA:
+420 773 637 667

www.exekuce-oddluzeni.cz
info@exekuce-oddluzeni.cz

Informace o nás 

Co naleznete na stránkách Exekuce Nemovitosti | CZ


Oddlužení Vaší nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout touto cestou okamžitou pomoc při řešení Vašich finančních potíží. Výkon rozhodnutí exekucí je řešení velmi nevýhodné, při kterém dochází prodeji nemovitosti za cenu hluboce pod tržní hodnotou a dlužná částka se neúměrně navýší o náklady exekutora. Nabízíme rychlé a diskrétní řešení opřené o zkušenosti při řešení problémů spojených s nemovitostmi.


V případě Vašeho zájmu okamžitě zahájíme jednání s příslušným exekutorem nebo věřiteli, vyplacení pohledávek za exekutory nebo věřiteli, zabráníme dalšímu nárůstu nákladů spojených s příslušnou exekucí.

Naše společnost je schopna ihned vyplatit Váš dluh a garantovat Vám finanční hotovost v předem nastavené výši. Současně Vám pomůžeme vyřešit další bydlení, vyhovující Vašim představám.

V případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte nezávazně na níže uvedené telefonní číslo, vyhodnotíme možnosti a sdělím Vám přesný postup řešení vzniklé situace.


Exekuce

Úvěr především na vyplacení závazků - exekuce, dluhy na nájmu, problémy v bankách, věřitelé atd., jedná se o krátkodobý úvěr,který lze získat na řešení uvalených exekucí na nemovitostech a bytech v osobním vlastnictví.

    - Schvalování probíhá ihned po doložení kompletní dokumentace a po vyčíslení všech závazků klienta od jednoho do deseti pracovních dnů (dle výšezadluženosti  klienta a složitosti případu), stejně jako vyplacení úvěru.


    - Ručení je vždy nemovitostí, (RD, byt v OV), chalupa pole lesy a louky jen jako dozajištění, nikdy ne jako hlavní zajištění úvěru.


    - Půjčka lze realizovat pouze cca do 50% tržní ceny nemovitosti.


    - Pokud je exekucí více a jeli nutno konat více jednání ze strany společnosti, účtují si tyto náklady jako více náklady.


Oddlužení fyzických osob

- Přerůstají Vám dluhy přes hlavu?

- Jsou vaše měsíční splátky úvěrů vyšší než vaše výdělky ?

- Jsou vaše splátky úvěrů tak vysoké, že již nestiháte platit řádně nájem?

- Máte dluhy, kde se podíváte až z toho v noci nemůžete spát ?       

- Přišli jste o práci a teď nevíte kudy kam, protože ze všech stran na vás tlačí věřitelé, exekutoři apod.?·        

- Hrozí vám vystěhování z bytu?

- Tlačí na vás věřitelé?

- Nevíte si rady?

- Chcete zachránit sebe a svůj majetek ?

 

Nabízíme kompletní servis oddlužení závazků a pohledávek, prostřednictvím mimosoudního jednání.
Provádíme řešení dluhů, závazků a pohledávek v právní moci, v exekuci apod.Nehledejte cestu, vyplácením stávajících dluhů a půjček dalšími úvěry s vysokými poplatky a úroky s nejistým výsledkem získání peněz !!!

 
Co lze převážně oddlužit :

- úvěry, půjčky, leasing ( po zabavení předmětu leasingu), kreditní karty, kontokorenty, dlužné na OSSZ, dlužné na zdravotní pojišťovně, dlužné na finančním úřad, všechny telefonní operátory, dluhy vzniklé na nedoplatcích elektřiny, dluhy vzniklé na nedoplatcích plynu, narůstající exekuce, bytová družstva,  advokátní kanceláře a exekutorské úřady

 
„Můžeme snížit vaše měsíční splátky až na polovinu.“  tzn. 10 000,- Kč5 000 , -Kč

 

 Rychlé peníze do 3 - 5 dní

" pouze se zástavou nemovitostí "Jedná se o úvěr především na rychlé vyplacení závazků - exekuce, dluhy na nájmu, problémy v bankách, věřitelé atd., jedná se o krátkodobý úvěr, který lze získat na vyplacení nejnutnějších závazků a pohledávek abychom zastavili narůstající penále , apod.

   - Schvalování probíhá ihned po doložení kompletní dokumentace a po vyčíslení všech závazků klienta od tří do pěti pracovních dnů (dle výše zadluženosti klienta a složitosti případu), stejně jako vyplacení úvěru.


    - Ručení je vždy nemovitostí, ( RD, byt v os.vl. ), chalupy, chaty, pole, lesy a louky jen jako dozajištění úvěru , nikdy ne jako hlavní zástava úvěru.


    - Půjčku lze realizovat pouze cca do 50%  ceny nemovitosti. ( zdrama posudek a odhad nemovitosti )


    - Pokud je exekucí více a jeli nutno konat více jednání ze strany společnosti, účtují si tyto náklady jako více náklady.
 


Oddlužení bez zástavy:


Oddlužení bez zástavy nemovitosti je náročnější na zpracování, čas a na množství úkonů, které jsou spojené s Vaším celkovým oddlužením. Není to jednorázový proces. Je třeba Vaší aktivní spolupráce k úspěšnému oddlužení.

 
Exekuce s dražbou
 
- vyplatíme Vaši exekuci i krátkodobý nebankovní úvěr, zajistíme krátkodobý nebankovní úvěr na dobu 3 - 4 měsíců pro okamžité vyplacení exekuce, dražby
maximálně do výše 70% odhadní ceny nemovitosti ( konkrétní výše dle aktuální situace ), následně zajistíme dlouhodobý nebankovní úvěr na dobu 10 - 20 let

 
Koho lze oddlužit:

Oddlužujeme občany ČR i cizince, musí být způsobilý a svéprávný. Na věku nezáleží. Příjmy nezkoumáme. Žadatel nemusí mít účet v bance a nepotřebuje spoludlužníka.

 
Co oddlužujeme:

Všechny dluhy, které vznikly a jsou uzavřeny na území ČR, bez omezení výše. Jedná se např. o úvěry, půjčky, kreditní karty, kontokorenty, dlužné na OSSZ, zdravotní pojišťovny, finanční úřady, dlužné na nájemném, exekuce, i dluhy soukromým osobám.Doba splácení je úměrná celkové výši dluhů žadatele.

 
Podklady nutné k posouzení žádosti:

Kopie OP a kopie dokladů od věřitelů (např. úvěrové smlouvy, dopisy, upomínky, rozsudky, usnesení či platební rozkazy, apod.)

 
Pro žádost a informace nás kontaktujte na emailové adrese nebo telefonicky. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.Oddlužení se zástavou - parametry oddlužení :

od 100 000,- do 5 000 000,-
splatnost až 10 let
úrok je 9 - 20 % ročně, nebo 3% měsíčně
50% z likvidní ceny nemovitosti
bez poplatku předem
možnost doplacení po půl roce
bez ručitele


 
Žadatelé :

od 18 let do xxx (je na individuální posouzení)
Občan ČR s trvalým pobytem
bez nahlížení do registrů
příjem může prohlásit


Nemovitost:


RD, BYT, chata, chalupa, garáž, pozemek, družstevní byt, lesy a vodní plochy, komerční prostory
nemusí být ve vlastnictví žadatele
na území ČRVyřízení bez jakýchkoli poplatků!

 

- nabízíme Vám půjčky,které vyřeší jistě vaše finanční problémy !

 

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

Zřeknutí se právní odpovědnosti

Tyto web stránky neposkytují právní rady a tudíž nemohou být za takové považovány. Přestože se v maximální míře snažíme o přesnost a úplnost poskytnutých informací, nepřebíráme jakoukoli právní zodpovědnost za jakékoli prohlášení, které je na nich prezentováno. Naše společnost neposkytuje právní služby. V případě, že jsou v rámci naší činnosti našimi klienty vyžadovány právní služby, obracíme se za účelem jejich poskytnutí na osoby oprávněné tyto služby nabízet (notáři, advokáti).