PůjčkaJinak | CZ


Pobočka:
Ostrava, 702 00
Praha, 110 00
Česká republika

INFOLINKA:
+420 773 637 667

www.exekuce-oddluzeni.cz
info@exekuce-oddluzeni.cz

Důležité upozornění návštěvníkům !!!

16.05.2012 11:53

 

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

 

často se na trhu setkáváme s oddlužovacími společnostmi, které slibují vyřešení obtížné finanční situace klientů bank a následné oddlužení. Principem těchto společností bývá ve většině případů pouze přerozdělování zdrojů, které jsou k dispozici mezi věřitele za vysoký poplatek. 


 
Jsme si vědomi, že do těžké finanční situace se může dostat každý. Pokud uvažujete o nějaké pomoci při řešení Vaší finanční tísně, tak Vás chceme informovat, že ve vztahu ke společnostem a to jsou - GE Money Bank, a.s., Komerční Banka a.s., Česká Spořitelna a.s., Citibank a.s., Raiffeisen Bank a.s., Československá obchodní banka - ČSOB a.s., FIO Banka,  mBank, UniCredit Bank, ING, Oberbank, Volksbank, Hypoteční banka a další nemohou tyto společnosti vyjednat nic jiného, než co může vyjednat klient sám v kontaktu s oddělením správy pohledávek výše uvedených bankovních ústavů.

 
Přímým jednáním s bankou můžete ušetřit poplatky, které si tyto společnosti účtují za své služby.

 
Pokud se i přes výše uvedené rozhodnete pro nabídku některé ze společností slibující vyřešení Vaší finanční situace, dobře si prostudujte jejich smluvní podmínky, cenové podmínky a způsoby jejich oddlužení. Po uzavření smlouvy už bývá zpravidla pozdě.Případně se obraťte na některou neziskovou organizaci, která se řešením finančních situací zaobírá (např. obecně prospěšná společnost Poradna při finanční tísni, s kontaktními místy v Praze, Ostravě a Ústí nad Labem). 

 

Tým | PůjčkaJinak | CZ